برگزارکننده ها

Dr. Masoud Houshmand
Dr. Reza Nekouian
Dr. Reza Nekouian

 

با سلام و عرض ادب و احترام به همکاران، دانشمندان، اساتید و تمام مخاطبان فعال در زمینه پزشکی. با مباهات و افتخار از شما دعوت به عمل می آید که در کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران شرکت نمایید.

 با افتخار اعلام می گردد که به لطف خداوند متعال و با  تلاش های شبانه روزی همکاران و پژوهشگران این حوزه، دومین کنگره بین المللی پزشكی شخصی ایران در تاریخ 23-25 دی 1396 در تهران برگزار خواهد شد.

.
همانطورکه جامعه پزشکی معتقد است پزشکی فردمحور آینده علم پزشکی و رشته های مختلف آن است و بشر در آینده نزدیک از مزایای بیشتر آن بهره مند خواهد شد. کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران رویدادی عملی است به منظور فیلتر نمودن اطلاعات فراوان  عصر دیجیتال برای ارائه اطلاعات هدفمند به مخاطب.
ما امیدواریم که با کمک خداوند بتوانیم فرصتی جدید برای حل مسائل جدی پیشرفت، اطلاع رسانی، مبادله دانش به روز، تجارت، بهره مند شدن از نتایج مطالعات قبلی و ایجاد همکاری موثر اساتید و کارشناسان برای سمینار و ارائه فرصت های جدید در یک محیط صمیمی و دور از هر گونه تعصب به منظو پیشرفت علم و فناوری جدید را فراهم کنیم.
ما از تمام تلاش های همکارانمان در ایران و سراسر جهان که به ما کمک کرده است تا این رویداد را  امکان پذیرتر و موثرتر کنیم، قدردانی مینماییم.
  
منتظر دیدن شما در تهران هستم.
با احترام فراوان

 

دکتر علیرضا جلالی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)

دکتر جواد میراسماعیلی     

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران

دکتر محمد رضا زمانی

رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک 

 

دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی پزشکی شخصی

تلفن : (+98)(021)88985291-3
نمابر : (+98)(021)88955205
ایمیل : info@PmCongress.ir
    pmcongress2017@gmail.com
کانال تلگرام : https://t.me/PrecisionMedicine2018
گروه تلگرام : https://t.me/joinchat/AimskUQulseO9vImYZDyUg

با ما در ارتباط باشید

0+1=?